A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Unax - Lere  (Feat. M3B & Mali Ag)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/04/2019

2019-04-03T10:17:55


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Lere" kënduar nga Unax.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Lere".
Videoklipi nga Unax i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Granit Hyseni. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

lere,lere erën le të
fryjë pas trupit saj se
ajo iku,iku larg nga unë
dhe humbi pergjithmonë.

leri,leri hapat le të
ndihen ne këtë rruge të
vetmuar në këtë natë ku
vet trishtimi më shoqëron.

Ref(2x)........

Edhe pse jeten duhet
ta kuptoj,edhe pse dhimbjen
duhet ta duroj,por unë nuk
mundem,nuk mundem ma,nuk
mundem maaaaaa...
Nëse këtë dhimbje duhet
ta duroj jeten pa ty
duhet ta jetoj
Por unë nuk mundem,nuk
mundem ma,nuk mundem maaa

Leri,leri ëndrat le të
humbin në këtë det të
trazuar ato flakë e zjarr e
djegin shpirtin tim.

Leri,leri lotët le të
rrjedhin le të lagin ftyrën time
ato thellë në vete ndjejnë
për mallin tim.

Ref.......

Nuk mundem nuk mundem maaaaaaaaaa

Ref........


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019