Më mbaj mend (për 1 muaj)

Undercity - Intro 2010 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


x2Krejt terr lshoni dritat tmerr kur na shohin neve publika rep krejt stilet ma t mira We We qiky sen teper i shtir a?

Krejt terr lshoni dritat tmerr kur na shohin neve publika rep krejt stilet ma t mira We We qiky sen teper i shtir a?

Qek qek edhe 1 mixtape pe bi qek qek se ma t mir kurr ske ni rep rep i kena veq na rep rep per qata pe ngojn ata We We qfar seni i qart
we we ..... je i vart

x1;Krejt terr lshoni dritat tmerr kur na shohin neve publika rep krejt stilet ma t mira We We qiky sen teper i shtir a?
x2;Krejt terr lshoni dritat tmerr kur na shohin neve publika rep krejt stilet ma t mira We We qiky sen teper i shtir a?


Ky tekst u dërgua nga Vizzual


Nuk kemi video për këtë këngë.


Undercity
Publikimi: 17/02/2010


Undercity - Intro 2010
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro 2010".
3. Video është e këngës "Intro 2010", por nuk këndohet nga Undercity.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0