Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Underground Mc

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Underground Mc është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

The Rose

Gjaksori

A Link

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Black-Eagle

J.B.

Natra


Tags: Underground Mc

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet