Më mbaj mend (për 1 muaj)

Unfame - Sp3 (Feat. Butcher)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Yeah

oouuouuuoou

Yeah Yeah

Sp3

ButcheR

UnFamE

{UnFamE - ButcheR}:
Tak Tik Tak Rraka Tak Tik Tak
Sp3 Jan Ma TqaRt
Hey Po Vi Hey Po Hi Ej Po Tni
Hey a e dIn se Per Ty kom Dashni
Sp3 Quhna Na
Rinajna Rinajna Rinajna
E din Ti qysh Tkom Than
Jo Si na Smunesh Mu kan

UnFamE:
TiK-TaK- Largohu pak
Po vi si acid me ja zhduk ato qe pat


Ky tekst u dërgua nga X-ray   aidenesi11


Nuk kemi video për këtë këngë.


Unfame
Featuring: Butcher
Publikimi: 15/12/2014


Unfame - Sp3
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sp3".
3. Video është e këngës "Sp3", por nuk këndohet nga Unfame.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Unfame:


Komente 0