Më mbaj mend (për 1 muaj)

UnikBoys - Ai Te Donte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  7

I-ishte e shkuar ajo...emo sbente...ai te donte ty...ti ishe bitchi im i preferuar...kurse ai te donte ty...e pra kjo ishte historia...do mbahet mend kjo...po tani qe mbete vetem...cuna...ee lere fare...hajde cuna...tani degjoj kto fjale...o bruno futu ti i pari...Hajt se po fillojme...

Strofa1-Viking-Di ta boj zgjedhjen time...te siguroj me mir se ty
me pare dal nga zemra jote...se sa me duhet per me hy
une nuk veproj me ty...ashtu si me te tjerat
ti sdi as te genjesh...sa larg po i vika era
Une skam pas kurre arsye...me tperdor si balerine
zure vendin e nje kuklle...qe vec rrinte ne vitrine
a thua a po tbesoj?...a thua se sjam i mir?
me fal po skisha nerva...ta plotesoja ate deshire
te thashe mos me besoj...dhe faj nuk kam e di
cdo femre i del boja...po jo ashtu si ti
ti kujton se luan bitch...as zoti nuk mund tfali
ti nuk ben gje tjeter...vecse ngre vlerat e nje djali
sa frike qe kam per ty...as emer dot ste gjej
ti qan stuhi per mua...dhe un i qet po flej
ti lodhesh rraskapitesh...nga mendime artikulare
ti luhesh dhe perdoresh...ne nje menyre barbare...

Refreni-Rap style
She want to fuck herself...but he love her way
don't forget the rule...kiss the candy girl
She want to fuck herself...but he love her way
and the story die...with a biggest strange(2x)

Strofa2-Kiko
Nuk dua me te degjoj...se po kaloj ne acarim
papritur pa kuptuar...ti shpejt bie viktim
ai vraponte se te donte...ne momente delikate
dhe kur bota te permbysej...te ngushellonte si padashje
gabime te pabazuara...Nene Tereza do tmeshiroje
dhe pastaj do ta kuptosh...qe ai djale vertet te do
te kujtohet here e pare..kur ti kishe emocione
ty dicka po te mungon...dil kerko neper stacione
Ai gjente qetesine...kur puthte buzet e tua
si shije portokalli...sdinte ca kishte provuar
ti fillon edhe ngrihesh...edhe nis e therret
shum lehte po bie ntok...po aq fort ngjitesh tek rete
papritur te shuhet zeri...edhe vritesh edhe vdes
ky mjerim i vetvetes...ty te theu mes per mes

Strofa3-Rap style
Pas nje fundi edhe ti...ne fillim shum u perdore
si nje liber qe shfletohet...dhe kalohet dor pas dore
ti nuk je per fjale magjike...as per vende tpazbuluar
me vjen keq po e them prape...je nje liber per tu shfletuar
Hapi syte se zemer ske...dore e ngrohte te ledhaton
ti fillon edhe skuqesh...por asgje nuk po kupton
kur ti qan pa pushim..aiii vec po defrehet
dhe afrohesh si nje kotele...qe ka nevoje te perkedhelet
Dhe kur shoqet te qortonin...ti nuk doje ti degjoje
dhe ato qe te ngjanin ty...prisnin shpejt qe ti mesoje
qielli jot i dashurise...per cdo nat ke nje deshire
po endrra jote e denuar...kputej pa filluar mire
ti kurre se besove...ai ty shume te donte
por dale ngadale me kohen...cdo mister po te zbulonte
po me ne fund kuptoi,filloi,mbaroi me hic
Se qenka shume e hidhur...TE DASHUROHESH ME NJE BITCHNuk kemi video për këtë këngë.


UnikBoys
Publikimi: 16/02/2012


UnikBoys - Ai Te Donte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ai Te Donte".
3. Video është e këngës "Ai Te Donte", por nuk këndohet nga UnikBoys.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga UnikBoys:


Komente 0