A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unikkatil

Causing Trauma ➡ Shkaktar Trauma

 Anglisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: ilirida


Causing Trauma

Time to take the thrown, causing of some trauma
Rebel bring more drama than King Kong's mama
You week, you geek, your prostate leaks
I'm religious when I speak
If I smack you turn the other cheek
I am too much to cope with, then broke don't provoke
Who gives a f**k about what you smoke?
Pussy-wussy you a joke
You will still get cursed with a nurse
And I don't need to be a gangsta being Albanian's even worse
So you can take your game and slain this
And show it up your anus
We might just stand up painless8
Well, I am thanking my stainless
Now let me explain this, I won't make it painless
Cause pain is what the name of this game is
And Shqipe's got my back through whatever shit I do
Before I even look at you, baby-walking at your crew In the name of the Father, the Son and the holy ghost...
your ass is tosted
We stick together


Shkaktar Trauma

...............................................................................
Eshte koha per te marr fronin dhe per te shkaktuar disa pasoja
RREBLI ketu sjell me shum drama dhe beht mbret i llojit mama
Ju jeni i dopt jeni kali ju keni rrjedhje te prostates
Kur flas ne fen time nese te demtoj at'her dil ne faqen tuaj tjeter
Une jam i gatshem qe te perleshem me ty prandaj vella mos me provoko
Ai qe ndalet nje periudh kur pin duhan ai sen pidh osht hajgare
Ju jeni nje i mallkuar sikur nje i semur ne infermieri
Mua nuk me duhet te jem gengsta te jesh shqiptar esht edhe me shume
Ju mund te luani nje loj te qelikt dhe fute ate anusin tuaj ne te
Ju mund te perfundoni pa tru ndersa une i falenderohem hekurit tim
Tani me ler te shpjegohem kete sen nuk e bej pa dhimbje
Sepse dhimbja eshte vet emri i kesaj loje
Shqipe merruni me ato mut senet qe i keni thon
Edhe nese une merrem me ty ata do te jen prapa ekuipazhit tuaj
Ne emer te atit te birit e te frymes se shenjte
ALLAHU EKBER prapanica jote osht ni tost
Kurse ne qendrojm se bashku
...............................................................................

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019