Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ja çka Thotë Unikkatili Për Këngën E Trojës

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7
[20-02-2016]
Reperi i njohur Unikkatili nuk ka qenë asnjëherë i deklaruar apo mbështetës i projekteve të artistëve të tjerë, mirëpo së fundmi ai na ka befasuar me dicka...

Unikkatili ka publikuar në fan page-in e tij në Facebook linkun e këngës më të re "A e man men" të grupit Troja dhe në mbishkrimin e këngës ka kërkuar mbështetje nga fansat për këtë këngë:

"Kët sen ma dërgoj ni mik n'telefon. M'pëlqej, ngone." - ka shkruar Unikkatili.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0