A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Unikkatil - S'lujna Lojna  (Feat. Jeton, Presioni & Klepto)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  69

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Featuring

Jeton

Featuring

Klepto

Featuring

Presioni

Song from the album:

"Armiq’t Suprem"


[ Reff. Klepto ]
Kado shkojna
qa do bojna
Krejt at ven e rrotullojna
Kurr as kurr nuk hezitojna
qimt e nanes na s'lujna lojna[2x]

[ UniKKatiL ]

Hala qashtu qysh jom kon spo pres sen prei kuj
Gishtin tregus ala dost pe kruj
N'rrot soms te ton / qe ecin gjon
Djalo pse po ma shurdhon / kur e din qe po deshton yeh
2 sene me mene / qe kurr sem sheh
Klysho mos mle / mki puth n'both dej dje
Spo du met tut / veq pot kallxoj qysh jon punt
Se naivat sikur ti spo kqyrin ku pi rrasin hunt
Ti qi t'drejtat njerzore / fjalt fillestare
Kthehuni n'fillore / sa sjau qiva mju bo kahre
qe't e mi t'shkyjn kreit t'qartun jon
Sum ha kari a m'beson / qe jom gjys pejon
E do lopa / qe murren n'thu n'gropa
Mate veten qopa / hajde ty t'con babi hopa
Do fmi qa po di sa jon msu me ec caca
Po une tetonve iau prishi ato faca

[ Reff. Klepto ]
Kado shkojna
qa do bojna
Krejt at ven e rrotullojna
Kurr as kurr nuk hezitojna
qimt e nanes na s'lujna lojna[2x]

[ Ye-ton ]

Oh yee Ye-toni hala new york I fort
Sa her met kallxu na ket sen e kena n'dor
More morr / qeli syt bre qorr
Se pe vrej e pe shoh qe ti po knon me zor
Ule ti at dor e me dor mos luj
Me dal perpara neve haver kurr nuk ke mujt
Kujt me ju tut qe spi tutna kerkujt
Bone hongre mut te ftyra jote I han drujt
Une shqip po foli e ti s'po merr vesh
Para syve ta boj terr more lesh
O llavesh / s'repovati un per kesh
Ta gerrditi une jeten me ka krejt belesh
Edhe ngoj qeto sene edhe kurr mos I harro
S'na bon muzika neve po e boim na ato
Dallim me do qe spo din qa jon tu bo
Ligj per hip-hop TBA o njo / po ngo

[ Reff. Klepto ]
Kado shkojna
qa do bojna
Krejt at ven e rrotullojna
Kurr as kurr nuk hezitojna
qimt e nanes na s'lujna lojna[2x]

[ Pre$ioni ]

Sh sh sh shtyhu ti shtyhu ma anena
Ik se na po vina si gjaku neper vena
E ti fort mir e din / kur him mrena na qa bojm
Pre$ioni o ka pin / 2 gur bashk na si lojm
E tu kalu me krah dikon duhet me rrok
E nese thot naj sen na do ta shtrim per tok
Po prap na jem zotni nuk menojna me bo keq
E ti nese je dreq / ta qethi kryt leq
Babes babes kqyr knena / babes kqyr anena
Do dhipa t'fort me tela mi kapi mu antena
E na jem bela-g / na sillem me allti
Edhe jena per raki / per dhipa merrakli
jem universal / per neve ska spital
Babes orgjinal / per gjithcka shum vital
E qe don mu bo si na ngo mir ti mso
Inat-g mos u bo qajo osht numer 1

[ Reff. Klepto ]
Kado shkojna
qa do bojna
Krejt at ven e rrotullojna
Kurr as kurr nuk hezitojna
qimt e nanes na s'lujna lojna[2x]

[ Special-K a.k.a Klepto ]
Spo ka konkurrenc / t'vyn naj intervenc
Ky sen nuk o shkenc / mor djal t'vyn rezistenc
Klepto, Special-k, a.k.a kari ma thej
Me a.k pa a.k ka t'sillna une veq prej
Kacafyta kejt u zhyta / spo di veq keit I myta
Pa mahi un sta hi / kur ti m'shan un t'gjuj allti
Gjuj mas shpinen noshta m'rrok
Nese jo kom temen n'shok
Kurr sja huchi un t'lo ntok
Ki mu dridh si me kon n'kok
Te mllefosur, t'armatosur na t'lam te sakatusour
Te gjakosur pa varrosur / trupi yt osht I fundosur
Po kush jem na TBA / a.k.a we don't play
Jena gati per me shkrep jena gati per betej
Na slujna veq / ja trrehum keq
ja t'lojm pa vesh / ja t'bojm perrsheh
Dojn me na qit nshesh / na shesum me thes
Sum ha kari edhe neser des '

[ Reff. Klepto ]
Kado shkojna
qa do bojna
Krejt at ven e rrotullojna
Kurr as kurr nuk hezitojna
qimt e nanes na s'lujna lojna [2x]


Lyrics submited by Strader   HekkY
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019