A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Unikkatil - Loja Jone


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  30

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/01/2011

2011-01-30T09:50:11

Unikkatil In Background:
Auuuuu... Kjo qim nane asht e jona
Auuuuu... An e man botes nihet jehona

UniKKatiL:Yo my man Jeton crushin that Sour Diesel right now , YEAH..
Jeton: Bloody Albo..
Unikkatil: Tha mothafuckin Bloody Alboz (kjo qim nane asht e jona),
(BX) Fukin right asht e jona mothafucka..
(an e man botes nihet jehona) hahaha, YEAH (kjo qim nane asht e jona)
UNIKKATIL, ERA CORRUPTED..
Jeton: Brrrup..
Unikkatil: Briskilla (brrup brrup), Slitta (brrup brrup), Rameka
(brrup brrup) TBA UP IN THIS MOTHAFUCKA..
e jona mothafucka, ju kurgjo sjeni ju tjert, kejt PUSSY..

[Verse 1 - Rameka]
UUUAHAHAHA..tash ska na jem hata, kush sna perballon..
ky ramek s'dvet n'mikrofon ty tbon dom..
thirre qdo ken me gjith men e la n'ven..
e sulmoj e masakroj si skifteri n'at shpend..
jom i trent per ket mut, kejt jau hupi ment..
qe smun t'me rrzojn kurrkush ju kejt tash u qment..
sigurisht mu qudit, a shef qa un solla..
kjo loj per mu e let, kurr un s'u lodha..
per mu asht rahat, kam marak n'do papak..
se fjalt e mija t'forta i derdhen ktina n'shtat..
ej stak forollak, qem gjeti me kto tipa..
po e jemja kje sfida, a shef n'maje hipa..
kyt loj mezi e prita, mretni tash 'mirdita'..
emri jem ndriqon n'ven t'par tash u ngrita..
e di dojn mem rrxu po kurr ska me n'doll..
jom poet kom dieni edhe pse skam ba shkoll..

[Chorus - Unikkatil]x2
Nuk po shoh kunkurrenc, kush sun na preki..
ti veq bo me gisht, un ja qi at nan e heki..
qy qa banem, qy qa bona, pa dyshim kjo qim nane osht e jona..

[Verse 2 - Briskilla]
Dikur dikush tha, harroje vlla..
shiptar qe rrepon, kurr ske me pa..
degjo ktu o plak, karin hajde ma ha..
se ti ke veq xhelozi, ne jena tba..
provat tregojn 'loja asht e jona'..
un ty t'kom thon qe kto jan trojet tona..
E-C po sundon, mbi tjerve po zotron..
ska grup shiptar qe ne na perballon..
ndofta ty spo t'pelqen, un cha po them..
po ty pse t'djeg, se e di qe s'flas rren..
E-C plak veq perpara tu ec..
ne bom mira hapa, ti te e para ke ngec..
ndikimi i rrebelit ka t'boj mos harro..
se po t'ecesh me as dhe ti as ke me u bo..
e mas shum pun, ma n'fun erdhi dita..
TBA t'part, mbi ne ndriqon drita..

[Chorus - Unikkatil]x2
Nuk po shoh kunkurrenc, kush sun na preki..
ti veq bo me gisht, un ja qi at nan e heki..
qy qa banem, qy qa bona, pa dyshim kjo qim nane osht e jona..

[Bridge - Rameka]
i kem ra piks e i kem ra pikes, loja jona prej ksaj dites..
kta rreperat tjer nuk po i ikun tash friges..
jena humbje ikes, mreta prej ksaj dites..

[Verse 3 - Slitta]
oooooooh zdi pse je ka munohesh, me fol cha s'takon..
loja asht e jona shipe ske pse e mohon..
sa grupet shkojn e vin, asnji sta mushin synin..
asnji s'hahen me E-C'n, na perfaqsojm hymnin..
ket mesazh e qoj drejt prej Anglis n'Shkoder..
ska nevoj me ken atje, bajm ligjin prej n'Londer..
n'Shipni jena t'part, t'garantoj me ne nuk ka..
dikur ishim vet, e tash me TBA..
jena plot si ushtri, e vim si stuhi..
ket ven e bajm hi e sna ha karri per njeri..
e per budallejt um vjen keq se kurr s'xunen men..
a han ship kur t'thom mos em provoko se t'la n'ven..
me dit se bahet nami, me dit se bahet dami..
veni par asht i joni smun e nxen harami..
smun e nxen hajvani, veq po t'kallxojm na..
ti ha mut e plas, se kjo qim nane asht e jona..yeah

[Chorus - Unikkatil]x2
Nuk po shoh kunkurrenc, kush sun na preki..
ti veq bo me gisht, un ja qi at nan e heki..
qy qa banem, qy qa bona, pa dyshim kjo qim nane osht e jona..

[Bridge - Rameka]x2
i kem ra piks e i kem ra pikes, loja jona prej ksaj dites..
kta rreperat tjer nuk po i ikun tash friges..
jena humbje ikes, mreta prej ksaj dites..

[Outro - Unikkatil *talking*]
Fukin Right osht e jona mothafucka, Unikkatil, Era Corrupted (brrup)


Lyrics submited by flakon hoxha - therande
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019