A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Unikkatil - Hit Mas Hiti (Outro)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  36

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Armiq’t Suprem"

Song from the album:

"Kanuni I Katilit"


E cdo sen qe pe boj po nihet ntona zonat nese ki sistem tmir ruju pi thej xhomat do ulin kryt se per ni do i gjeta do papaka ma lojn fajin per probleme tveta po mu nuk um ha kari un boj hita mas hita stilin hala tnjejt dost veten nuk e shita e boj ket sen pa radion pa televizion apet statusin tem bota pe lakmon ma shum se tonin ma shum statina thojn TBA ka dek po na numer 1 po rrina sa her jom knejna na pju lojna pa tekst sa her po kthena explodoj si semteks


Lyrics submited by  Nicky
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019