Më mbaj mend (për 1 muaj)

Unikkatil - Katili Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  31

UniKKaTiL
...................
E kom 1 instikt rreth meje problem i pa zgjedhun
Ka do qe po shkoj gjinja po vijn t'mdhledhun
A je ti KATILI dashni dost qa bone
Do do pej tyne dojn me ma shajt at none
Krah m'vete fjal si ma t'qete
Do bile po m'vesin a je i ksaj planete
A beson n'ZOTIN a je me DREQIN
A e han FLIN shqipe a e PERPEQIN
Si me kon mikroskop dyjes
Runa per ti kallamiti po runa pi rres
Qe m'percjell ka do sillna si hija
Armiqt e mi derdhin lot me kusija
Hej shoki mos thuj qashtu
Se mandej nuk kom faj nese un t'gjuj qashtu
E mund t'shkoni n'kar kuj nuk ja musha synin
2 pllm mbi tok urdhno PRISHMA TYMIN
Un jom rrit dikujt n'qaf per mi flug
Kto fjal jon per kong aksion kom per rrug
Aura jem kundershtart i perflaki
Jom veq 1 njeri i thjesht po demtoj si NAGASAKI
...................
D.M.K
JAM KATIL JAM I LINDUR PER TE VDEKUR E KESHTU JETOJ
JAM KATIL QE PREJ DITES QE KAM LINDUR UN DOT NUK NDRYSHOJ
JAM KATIIIIIIIIIIL DERI NE DHE (nananana)

D.M.K
jam i pavdekshem jam i pandryshushem
jam semundje si kanceri jam i pakurushem
un jam vitamina kurse ti je anemiku
un e arrita majen e ti vazhdo e ngjitu
e sa e sa te tjer po lodhen te ma prishin mundin
e sa her kta kelysha duan t'ma shikojn fundin
por D.M.K nuk ndalet pra inatçor filloni
nji nga nji t'ma hani karin mos ndaloni
se e di shum mir qa kam patur qa do kem
ti dislokon per neve kur neve gjum flem
ja pellasin derrat pellasin edhe lopet
po kta femijt e b*thes nuk i fshehin dot lotet
prandaj kqyrni veq ose me mir fshihni motrat
kthehuni ne shkoll edhe permirsoni notat
se perndryshe ju vjen diqka pa pritur kshtu me stil
ju qelloj ju dhunoj tamam si KATIL.

D.M.K
JAM KATIL JAM I LINDUR PER TE VDEKUR E KESHTU JETOJ
JAM KATIL QE PREJ DITES QE KAM LINDUR UN DOT NUK NDRYSHOJ
JAM KATIIIIIIIIIIL DERI NE DHE (nananana)
JAM KATIL JAM KATIL JAM KATIIIIIIIIIL DERI NE DHEEEE.


Ky tekst u dërgua nga  dibrani111   Gazmend   VictoriaUnikkatil
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/12/2011


Unikkatil - Katili
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Katili".
3. Video është e këngës "Katili", por nuk këndohet nga Unikkatil.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Unikkatil:


Komente 0