A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Unikkatil - Fantazojn


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  79

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/09/2009

2009-09-08T01:05:11

.................
Yooo yeahh Bloody Alboz MotherFuckers
Po bojna shum zhurem heheheh
.................

UniKKaTiL
.................
Qe po vjen qai qe i din shum sene
Kta qe vin kunder meje jon me dy mene
Po m'vjen keq shum qe ty t'kom treme
Shqipe sikur un dost ti kurr nuk flene
Sa qim nane deshirojn disfat
Kur kom repovat ma ka marr inat
Edhe pak ka me dal en demostrat
Se I kom disirat shum njerz e ngrat
Mos qo inat se t'dho infrakt
Qysh tha vllai jem un t'boj argat
Repovat t'lo sakat t'boj shah-mat
Se en t'vertet nuk ka tjer kandidat
T'qimt e nanes mu sun em kuptojn
per ato provojn sulmojn endrrojn
Veq qe krejt bota REBEL-in e dojn
Kurgjo sun em bojn ata fantazojn
Me thon I paprekeshem Ish kon rren
Me ni plum sagllam mun em len n'ven
Veq ni sen dosti jem maje n`men
Ndryshe sun em nal por veq me ben ben
Qa po thu ti qka ki kujtu skishe guxu me pa anlizu
Plot inatxhor dost shpejt jon rrzu
Kuptu kan kur ja kom vertetu
Kom ni non mili ska kili mili
SHQIPET e PERGJAKSHME Hajde guxo dili
Osht UniKKaTiL-i ska me to
Plot thojn qem njohin po asnjo si njoh
Hiqmu karit thuj qat dush e verteta osht un ja kom lush
Rimat mush deri n'gush e di qe ke pushk po nermal qe je n'fush
.................

N.A.G
.................
Perballohu me vetveten se shpejt pre meje ki me pa deken
Une kom me kon qaj qe en shesh ka me ta qit ty krejt t'vertetn
Se ti nuk je reper shkurt e shqip ti je djal peder
Me pare qe I ke bo pi repit ske mujt me ble as ni kerr
Osht aj Visar djalosh qe na vjen drejt nga bregu I dillit
Qe nanen tone e shtin me zor me honger koqe t'krokodillit
Osht ky pismilet qe em ka shti n'siklet kurgjo t'karit hiq mo ska lezet
Perpos kurva cullak e shtrim n'kervet kur Bloody Alboz ajo bertet
.................


Lyrics submited by  NooRy   Waldrin777   Gazmend   Semagt   EagleG
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019