A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Unikkatil - Kujdes  (Feat. D.M.K. & Klepto)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/02/2009

2009-02-09T23:25:33

Featuring

D.M.K.

Featuring

Klepto


D.M.K
....................
Jam njeri qe i kam nervat si psikopat
Nese ke problem me mua ti je i pafat
Se urrejtja me pushton
Dhe syte me jane errur
Kush ka per tu therur
Gjaku i kujt ka per ty derdhur
Nuk e di nese i imi ose i joti
E kur ti vij ajo dite
Po duket me i zoti
Se arti i luftes kerkon shume guxim
Nese duhet te vdes, mos te vdes pa qellim
E mua sme ha kari se jam djal nga Fieri
Njeri i rritur rruges
Me mentalitet gangsteri
S'i besoj askujt
....................


Lyrics submited by Blody Alboz   Gazmende-Cards (1)

2018-04-09 19:31:07
Jom njeri qe i kom nervat si psikopat
Nese ki problem me mu ti je i pafat

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019