A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Unikkatil - Scary Night


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/03/2010

2010-03-04T00:57:39

it's geting dark now scary scary night
watching for the rebels who get in
the light , coming at your crew with all of we got and all of we got
believe me its a lot ...* told me is nothing for the peace, so i will bring more guns, to the motherfuckin police
u picked the wrong guy boy, fuck with , fuck to you ,
i'm that albanian so step back shut up! cause i'm back and your mama likee, to se at night...


Lyrics submited by  2PacShakur
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019