A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Unikkatil - Mesazh Per Inat G


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  18

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/10/2010

2010-10-15T16:56:01

BLOODY ALBOZZZZ
Heyyyyyyyy
Edhe nime thnx edhe BLENDID
Qe mkallxoj ku me ju ngu mos tja harroj
I pershendes edhe hajde ne KOSOV
Se kejt po thojn po tutet me ardh
Hhahahahhahhaha
Po kan qef ata tutna
Ani une tutna
Heyyyyyyy
Shujjjjjj
Ejo VIKI mos harro brodher INAT-G mi pershendet
Inaqort e din ti
Jeee me kejt ata qe ma kan inati
BLOODY ALBOZZZZZZZZ
Peshendetje kom dashni per juve
Po rrej valla se kom ko me ja thy
Hahhaha


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019