A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Unikkatil - Intro T.B.A


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  21

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/03/2008

2008-03-20T23:03:02

...........................
Jeeyyyyy
E ti qe ki mendu qe kurr ska me ndodh a
Hahahahahahahaha
Ka ardh koha mi nda pikat
Pi shqipe dverrteta
E kush jon shqipet e verrteta kejt e di
Pi tana grupeve pi tana grupeve
Veq 1 grup osht
Qe ka shqipe pi tana onve dbotes
Pi tana trojeve shqiptare
Reprezent ngjurat KUQ E ZI
Jom ajo shqipja qe kom mu mburr kur ti nin kong tona
E ska asi qe na del para
Mburrja KUQ E ZI
Sko me leju kerkon me na prek
Jo qe jena tpaprekshem
Po fjalt e tona jan tpavdekshem
A po din qa po thom
E nese dikush osht real at'her na jena real
E kta tjert fatkeqsisht kejt fallca
Dashni per SHQIPET E PERGJAKSHME
Jena teper shum kshtu qe se rrok mi thon kejt emrat
Se ja qi nonen nder n'fund CD kisha shku tu permend emra
Hahahahahahaah
Maje nmend
PIDHAT JASHTTTTTTTTTTTT
...........................
GaziBoy


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019