A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Unikkatil - Na Jena Belagji


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/02/2011

2011-02-28T19:47:55

.........................
Heyyyyyy
I lidh me zingjirt qe skuptun nket boten e belagjis
Kejt thojn sikur me kon kejt pa dashni kejt dallavere
Un jom qaj dost qe jom kon e ti dost spe din
Tu majt premtimin qe pe dho e tane krejt kryt tu mshef
Kurkush nuk din mi bo shqiptar bashk per pajtim
Ora bashk une boj pytje gjoma ni strategji
Une boj ma mir pajtoj nket boten e trent nvend ku ska shoqni
Edhe une veq pak ma shum mes meje jon fjal qe tuta ka dal
Kom thon nuk ma nin dmth kujna po ja nin dost per ket far kajmet
Pom dhem kryt e tash qa po du me bo bone prej qe gjeta
Fakti qe gjdo shqiptar mer lakmi NANALFABETA
Kjo situata sperparon veq ngadalsohet
Ti kallxom heyyy per qfar arsyje ktu nuk perparohet


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019