A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Unikkatil - Per Vllazni (remix)  (Feat. Barooti & Floetri)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/04/2011

2011-04-30T00:05:48

Featuring

Floetri

Featuring

Barooti


Ref; UniKKaTiL
....................
Rri i verrtet per havera deri diten qe d'vdes
Edhe kur vjen kjameti ka dera per ta e pres
Kom dashni per vllazni nuk o shtir me pa
Gjujm allti per vllazni kurkush smun me na nda
....................

Bar00ti
....................
Prap se prap kuptohet fitohet kur jena bashk
kur ki dashni per vllazni Kta tjert kejt i qet jasht
Per dosta t'qky deri nasht per knena as mos ja msy
Se gjaku mlon naper vena per gjyst muna met thy
Se kto SHQIPET E VERRTETA kan dashni ne mes veti
E ti nese je kunder neve kejt familjen pershendeti
Edhe meri kejt me veti SHQIPE humbjen prano
Se ky BAR00TI TORNADOS pa T.B.A sosht kurgjo
.....................

Floetri
.....................
FLOETRI pa vllazni si TORNADO pa shpejtsi
Ska pas tjer s'ki mujt ni tash e tutje ska munsi
Jom i hatashem kurr i kapshem i pangapshem n'HIP-HOP
Rri besnik per kto SHQIPET der sat gjindet uji n'tok
Shum munohen thurrthurohen po badihava kejt i kini
Se nuk po ka mo kunkurenc T.B.A tjert kejt bini
Kejt e dini po veq rrini spo kini qa me bo
Ky FLOETRI i TORNADOS pa T.B.A sosht kurgjo
....................

Ref;2 UniKKaTiL
....................
Rri i verrtet per havera deri diten qe d'vdes
Edhe kur vjen kjameti ka dera per ta e pres
Kom dashni per vllazni nuk o shtir me pa
Gjujm allti per vllazni kurkush smun me na nda
....................


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019