Më mbaj mend (për 1 muaj)


Unikkatil - I Smut

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Smut".
3. Video është e këngës "I Smut", por nuk këndohet nga Unikkatil.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Unikkatil - I Smut  (Feat. Tee)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Fjalt E Pavdekshme"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00KURGJO S'KAN SHPIK QA KAN ME SHPIK
KURGJO SKA NDODH QA KA ME NDODH
KURGJO SKAN IK QA KAN ME IK
KURGJO SKOM BO QA KOM ME BO

Me fjal T'ronda si balena/
Kur pi gjuj anena/
Shqipe po perbena shkurt jena qa jena/
Diqka qe ti kur smun mu kon/
Diqka qe me qi at non kurkush T'karit nuk ta ngon at kong/
Rrej qa dush bile edhe une pot thom/
Thu qa dush vetit qefin po ja bon/
Shqipe spot shkon ta ka lshu akllumatori/
Jo qe je penzion po une T'kalla si koftori/
Ne paq problem me kto qe thash kallxo mos e le per neser/
Ti je veq ni Tingull une jom orkester/
100 enisa mu bo bashk ti apet po mbet dallash qergash/ mos fol se T'prej si DASH/
Apot dokna qe jom idhnushem/
Qeshtu jom kur jom gzushem/
Pe sho qe je pikllushem/
femna jote e un po dushum /
Sa shkolla e hajvana jon qu kunder 1 hajvanit/
100 zogj T'pulav kunder 1 Luanit/

JOM I SMUT SERIOZISHT I SMUT
MOS LUJ KOQE TI QI TRUT ME GABU MU NGUT
UNE KET SEND SKOM DASHT ME BO PO JU VET M'KENI SHTI
TASH ME BO MJA NDI ZONIN ROPT N'PIDH JAU QI
JOM I SMUT SERIOZISHT I SMUT
MOS LUJ KOQE TI QI TRUT ME GABU MU NGUT
UNE KET SEND SKOM DASHT ME BO PO JU VET M'KENI SHTI
TASH ME BO MJA NDI ZONIN ROPT N'PIDH JAU QI

Ape sheni qimt e nones pi vjen era kejt disfat/
Jeni kap e jeni mbledh e jeni bo si grat/
Per ni rebel qe ju zhduki me temel/
Hey o harabel ti po hin po nuk po del/
Qifsha kryt e dibidusit ape she qysh hine llugs/
Ti sje ritmi ruggs i karit une jom ritmi i ruggs/
Ti bon muzik per paqa jo ruggaqa mos jeni thmijaqa se Un kom ilaqa/
E ti tingulli karit qe sguxon me ma shajt nanen/
Ekom ni lajm per ty shqipe ta hongsha un tanden/
Kqyre kur t'me shan tash e rokki sikleti/
Shqipe mos haro se bjen kundershtim me veti/
Mar e kapi e kontrolloj krejt PRISHTINEN/
T'nxo t'qi nanen si ata per ADELINEN/
Qimt e nanes duhet me rujt kur folin per VIKTORIN/
Se kom kogja ushtar gatqem me ta qel ty vorrin/

JOM I SMUT SERIOZISHT I SMUT
MOS LUJ KOQE TI QI TRUT ME GABU MU NGUT
UNE KET SEND SKOM DASHT ME BO PO JU VET M'KENI SHTI
TASH ME BO MJA NDI ZONIN ROPT N'PIDH JAU QI
JOM I SMUT SERIOZISHT I SMUT
MOS LUJ KOQE TI QI TRUT ME GABU MU NGUT
UNE KET SEND SKOM DASHT ME BO PO JU VET M'KENI SHTI
TASH ME BO MJA NDI ZONIN ROPT N'PIDH JAU QI
pse spo mbledhni mend

ahhahaahahahahahahahahhhaha yoooo qa po thu
a me gjujt edhe njo ha qa po thu
ame gjujt
hajt se pe gjujna


Ky tekst u dërgua nga Leonard
Më Shumë Këngë Nga Unikkatil:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet