Më mbaj mend (për 1 muaj)

Unikkendi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
BIOGRAFIA: Unikkendi është një këngëtar. Brikend Guci a.K.a "UniKKendi" U Lind ne Gjakov kurse Urrit Me Një fshat te quajtur "DEMJAN" UniKKendi Prej moshes 10 Vjaqare ja nisi qe te miirret me Rap Hip Hop Shqip UniKKendi Lansoj Gjithsej 4 këng dhe pritet sa me shumm tjera Flm per Mirkuptim....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Zone'x

Atnan Halilaj

Timi

Click-E

Philipsx Tell'em

Dalle

Nootix

Leendy

P-Don

Mc'boss

Tags: Unikkendi, Brikend Guci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet