Më mbaj mend (për 1 muaj)

Unikkendi - Thell Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Marr frym Thell syt mshelen shum thell met ne qiiell ideja pjell shum eret ska djell ska drit auu u qel ideja qe u mbjell sun i nxerr fjalt pi gojes nese lulja mi djeg drit ska beat ska fillon shi me ra ra ra ne dritare i niva pikat tu bo tik tik tik ne tinguj te pikawe palohen fjalt rrezet e djellit rrelfektimin e kan nal dhe lagen degt hapen syt trandafili rritet en shi fjala jem uitet me mendime e kultivohet en kry ! Gjith ret mi ki kry gjith djelli mbi re akulli en tok mem ftof ne bot ndor me got se me njerz jam ftof ne strof dula qe jam VET BOTA .

Ky tekst u dërgua nga  Unikkendi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 20/11/2013


Unikkendi - Thell
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thell".
3. Video është e këngës "Thell", por nuk këndohet nga Unikkendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0