A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unikking

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Unikking është një këngëtar. Më datë 1 Shtator 2019, Unikking publikon videoklipin "Lezhjane", në bashkëpunim me Kiarën....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Berisha

Rbs

Double D

Cufa

Marin Jancu

Dr.Rabbit

Snero

Sazan Mecani

Mr. Babushi

Fatmir Ademi


Tags: Unikking

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019