Më mbaj mend (për 1 muaj)

Unineb

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Benjamin Hasani
BIOGRAFIA: Unineb është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 25 Tetor 2019, Unineb & Inard publikojnë videoklipin "Pronto". Më datë 20 Dhjetor 2019, Unineb & Inard publikojnë videoklipin "N'rrug". Më datë 14 Shkurt 2020, Unineb publikon videoklipin "Xhelozi". Më datë 19 Prill 2020, Unineb & Ricku publikojnë videoklipin "Keine Zeit". Më datë 28 Korrik 2020, Unineb publikon videoklipin "Della"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

The Rose

Uki

J.B.

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Underground Mc

GRD

Natra

Tags: Unineb, Benjamin Hasani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet