A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Unit One - A Je Single


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/03/2011

2011-03-05T21:46:16

Reff: C'do vajz qe e shoh ne qytett ma bojn nga nje pytje mu A je single A je single?
Jo nuk jom single zemer vec 1 nat me ty du me kaluu Nuk jom single a Nuk jom single..

(version 1)
..Mikrofonin po du me bo speshëll diqka per ket nat , mu ka bo monoton me hec,pi shoh kejt femnat mas neve tu ngajt,,po du me lon diqka ni fjal jam Single Fresh ,qka boj un ti kurr sun e bon edhe nese i ke full xhepat kesh,cdoher jom single cdoher jom crazy baby,WELCOME to the UNIT ONE show ,kceni kceni kur jeni me neve e bojm per krejt per cdo person edhe per ata qe nuk na dojnn na jena t'njejtit repera qe non stop MUSIC booojmmm..

Reff: C'do vajz qe e shoh ne qytett ma bojn nga nje pytje mu A je single A je single?
Jo nuk jom single zemer vec 1 nat me ty du me kaluu Nuk jom single a Nuk jom single..

(version 2)
...eeejjjj na jenaa kneej knejj hiq mor mos e nal bitin pa mar parasysh a ka DJ , un jom i pari blehh sum vyn boss me pas naj njo nkrah,vec femnatt e din ku e kan vendin cohen para bines kur jena naa..me shake shake ti thom a e din qe e kom tqume egon , po don mu kon single kush do me mu qa bon ma mer menja qe t'boj mu dridh majt djasht vec per mu vec livrit prap njeitt majt djatht vec per mu.....

Reff: C'do vajz qe e shoh ne qytett ma bojn nga nje pytje mu A je single A je single?
Jo nuk jom single zemer vec 1 nat me ty du me kaluu Nuk jom single a Nuk jom single..


Lyrics submited by ..kaltroshee...ee...Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019