A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unita Ramadani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Unita Ramadani është një këngëtare. Në Maj 2009, Unita Ramadani merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Dashuria E Pare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nerta Veliu

Nderona Beqiraj

Aneta

Irena Kuko

Luci

Ida

Anastasja Skënderaj

Fabiola Lila

Vally

Rinesa Haliti


Tags: Unita Ramadani, Junita Ramadani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019