A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unita Ramadani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  27

Unita Ramadani është këngëtare. Në Maj 2009, Unita Ramadani merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Dashuria E Pare".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019