Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Unittick

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Unittick është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. U rrit në Londër nga mosha 11 vjeç. Filloi muzikën heret si hobi, por kohët e fundit e ka marrë seriozisht. Më datë 12 Shtator 2015, Unittick publikon videoklipin "#jenahoodstar". Më datë 22 Shkurt 2016, Unittick publikon videoklipin "Prej Fillimi", në bashkëpunim me Fugitive. Më datë 16 Prill 2017, Unittick publikon videoklipin "Le Ca Folin", në bashkëpunim me Varrosi. Më datë 13 Janar 2018, Unittick publikon videoklipin "LND2GL", në...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sajmen (Master Mc)

Escobars

Rrugaci I Art

Kacho

Danny Boy

Legjenda

Sony NRG

Bigg V

Niku

Ummet

Tags: Unittick


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet