A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unittick
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28
Këndon kryesisht: hip-hop

Unittick është këngëtar i njohur. U rrit në Londër nga mosha 11 vjeç. Filloi muzikën heret si hobi, por kohët e fundit e ka marrë seriozisht.

Më datë 12 Shtator 2015, Unittick publikon videoklipin "#jenahoodstar".

Më datë 22 Shkurt 2016, Unittick publikon videoklipin "Prej Fillimi", në bashkëpunim me Fugitive.

Më datë 16 Prill 2017, Unittick publikon videoklipin "Le Ca Folin", në bashkëpunim me Varrosi.

Më datë 13 Janar 2018, Unittick publikon videoklipin "LND2GL", në bashkëpunim me D.U.D.A.

Më datë 28 Shtator 2018, Unittick publikon videoklipin "Designer", në bashkëpunim me Slick.

Më datë 14 Shkurt 2019, Unittick publikon videoklipin "She’S In Love".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019