Më mbaj mend (për 1 muaj)


Unittick - #jenahoodstar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "#jenahoodstar".
3. Video është e këngës "#jenahoodstar", por nuk këndohet nga Unittick.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Unittick - #jenahoodstar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

12/09/2015

2015-09-12T14:00:04+00:00Rrefreni (x2)
Jena Hoodstar , Hoodstar
Krejt po dojn mu shty po jo s ja ma
Edhe n'rrep i sundova dhe kto tjert i kalova
Ama besom si na nuk ka.

I kom nis kto vite tash qe s po di mu nal , naper shkall tu ngjit nalt po po ngjitna sa ma nalt se i kom vargjet e shpejta s ka p*** some qe mu m kap , lom le t flas me fjale banale se jom djal pa edukat . Kom kontrat me Hoodstars per me zon venin e par me sasi pi gjuj kto rima se e kam shenjen e sakt , boni mbrapa se ta mata kom bo n plan mi lon sakat kur ti cohna n karrate ju boj ma zi se Chaki Chani , tash Hip - Hopin kush e solli , ta qes beatin jasht kontrolli un e kapi mikrofonin dhe ta bi si top futbolli . Kta rrepera rrepera , hatera vec ma kan inatin krejt tym i vika era kur 16-cen ta zbrazi keni ndel krejt tu sack dick me kur** t estrades krejt po e shtin zhaken sa per fam e kom gur shancin kete vite e gjeta rastin me hi mi shkatrru une si me kon 12.7 ju kom sakatu . Qe n fillim keni deshtu , s bon mu krahasu kom thon qe bojna rrepin class po s keni besu . Une vi nga London City m'ju kallzu kush jon ma t miret m jep laps edhe leter t vi ti boj hitat si rim (aha) s ja hapim rrugen kujt pussy jo nuk i flas se e bon repin e pshurrt ktu ke t bosh me tipa t smut si ti cajn kryt per mesi aktoret si puna jote vec po ndjekin interesin kto prej tymi po presin , presin qysh une pe boj rrepin s ja vej veshin vec talli lesh*n sa heri i perqeshi kto po dun me bo marrveshje koto rrepista 5 mi lekshe un boj dissa per kto pisa nuk kom koh per t tilla ceshtje se jom rrit underground boj rrep fenomenal kur t ja qes fundin ksaj beati krej me shpallin kampion a m kupton ca po thom kto s kan fam kan lon nam , ecin me truproja me kallzu se kan rrethin e gjon ket loj e perdhunaova mikrofonin n kater ant ktu po fol vec talenti se kom flowin e vecant e kom dhe 1 splif e jom bo pak si high me prodhim t londres se kem barin special e kto rrepista si dhipa , tipa si dalin n revista nuk e din si osht bo londra ni-changu me bisha tu hek mallin naper zona shqipat jan bo egersira si luana , gorrilla nuk i prek as policia (yes) fuck in , shqipe se jap informacionin dini? ju shkoi jeta tu dhon lajme botrore kto ti kap n shuplaka se s po perdori grushta kur t perdori grushta athere t thyhet hunda se kur vjen puna te dhuna problem per fallsifikusa paraqitje femrore i keni ndjenjat e buta njo nga njo ti zhduka ti qita krejt prej lojes se rrepi esht per ne jo per ato qe bejn gojore .

Rrefreni (x4)
Jena Hoodstar , Hoodstar
Krejt po dojn mu shty po jo s ja ma
Edhe n'rrep i sundova dhe kto tjert i kalova
Ama besom si na nuk ka.


Ky tekst u dërgua nga 667
Më Shumë Këngë Nga Unittick:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet