Audio

Unittick - Smnjeh Mu  (Feat. D.U.D.A)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/03/2016

2016-03-12T20:33:25

Featuring

D.U.D.A.

Teksti:

D.U.D.A.

Teksti:

UnittickKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Smnjeh Mu" kënduar nga Unittick.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Unittick i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Unittick: