Më mbaj mend (për 1 muaj)


Unittick - Designer

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Designer".
3. Video është e këngës "Designer", por nuk këndohet nga Unittick.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Unittick - Designer  (Feat. Slick)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

28/09/2018

2018-09-28T19:30:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Designer" kënduar nga Unittick.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Unittick i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Buta. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

[Refreni]
I know you see me
Mos u bo ti qe s'po m'sheh
I know you know me
Mos u bo ti qe s'po m'njeh
Po m'she tu kesh
Une po shkoj n'ATM
Qante Gucci nese xhepi nuk i nxen
Yeah ni thot o nkrah tem
I thash hape drank
Drop top jom n'Benz
On top me kejt
Njeh lek njek lek, i prishi kejt
I boj apet, per mu bon njejt

[Strofa 1]
Un jom designer, sene t'rralla kqyr qysh heci
Kesh dej te banka a po m'sheh mu qysh po keshi
Si bojn si un, a po m'nin mu qysh po foli
Cova dhipin n'mision i thash me lu rolin
N'xhep t'majt kom guap, n'xhep djatht kom dough
Nuk pi njoh une kta, pse i prune kta ktu
Qe nuk je gang ti ktej smun me nejt
Parja shpejt, kerri shpejt, jeta shpejt
Swagi shtrenjt, sen s'o njejt kan ndrru kejt
Plugi n'tel njehi lek, dhipi flejt
Jom tu bo money, jom with my shorty
Paret po folin, ma shum s'po foli

[Refreni]
I know you see me
Mos u bo ti qe s'po m'sheh
I know you know me
Mos u bo ti qe s'po m'njeh
Po m'she tu kesh
Une po shkoj n'ATM
Qante Gucci nese xhepi nuk i nxen
Yeah ni thot o nkrah tem
I thash hape drank
Drop top jom n'Benz
On top me kejt
Njeh lek njek lek, i prishi kejt
I boj apet, per mu bon njejt

[Strofa 2]
Sa per dough nuk kom koh se po du mo'
Kur jom kon broke une, ti nuk je kon ktu
Ca po boj une, kejt kta jon tu fol
Ca o tu ndodh, u bona the G.O.A.T
Pe du ni boat,pe du ni bi**h from New York
Du me qit laserin n'gllok (pew pew) Star Wars
Po du Diamanta n'dhom po du diamanta n'qaf
Un po du pare ma shum, un me pare n'dashni rash
Lil big shawty, Burberry shalli
Dhipin Barbie, ish-at sorry
Un jom tu stunt, un jom tu flex, une po balli
McQueen patika, duksi BAPE, jelekin Tommy

[Refreni]
I know you see me
Mos u bo ti qe s'po m'sheh
I know you know me
Mos u bo ti qe s'po m'njeh
Po m'she tu kesh
Une po shkoj n'ATM
Qante Gucci nese xhepi nuk i nxen
Yeah ni thot o nkrah tem
I thash hape drank
Drop top jom n'Benz
On top me kejt
Njeh lek njek lek, i prishi kejt
I boj apet, per mu bon njejtMë Shumë Këngë Nga Unittick:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet