A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Unix is a singer of Hip-Hop music. Më datë 18 Korrik 2012, Revolt Klan publikon videoklipin "With Me", në bashkëpunim me Unix. Më datë 28 Nëntor 2012, Revolt Klan publikojnë videoklipin "Per Ty Shqiperi", në bashkëpunim me Samanta Karavella, Erion Korini, Xhoi & Unix. Më datë 9 Prill 2018, Unix publikon videoklipin "Traum". Më datë 14 Dhjetor 2018, Unix publikon videoklipin "Milano", në bashkëpunim me Beni Xhemas. Më datë 14 Prill 2019, Unix publikon videoklipin "Boule...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bess (Familia Ideale)

Dora

J.B.

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Kino

Slitta

Diti-G


Tags: Unix

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019