Më mbaj mend (për 1 muaj)

Unix Band

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Unix Band është një grup artistësh. Më datë 3 Maj 2011, Unix Band publikojnë videoklipin "Jeta Ime". Me këtë këngë, Unix Band marrin pjesë në Top Fest 8 në vitin 2011. Në Qershor 2012, Julian Lekocaj marrin pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 11 me këngën "Eshte Jeta Ime", në bashkëpunim me Unix Band. Më datë 4 Gusht 2012, Yoni Yo publikojnë videoklipin "Special", në bashkëpunim me Revolt Klan & Unix Band....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Epoka 94

Wan Gangsta

P.E.Z

Crunkboys

Down Town

Magma

Armial

Tags: Unix Band, Unix


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet