Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Unix - Jepe Maksimumin Ton

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jepe Maksimumin Ton".
3. Video është e këngës "Jepe Maksimumin Ton", por nuk këndohet nga Unix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Unix - Jepe Maksimumin Ton  (Feat. F.s)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/03/2009

2009-03-18T20:36:20+00:00UniX:
yeah yeah
Hajde jepi krejt maksimumin ton sonte
ski nevoj mu nervozu kjo sosht loj ponte
sonte je per qef sje per me nejt
athere nqofse rrin qishtu rri en shpi ma mir tu flejt
din a sdin me kcy jepe maksimumin ton
po e di se ti shum mir kit sen je ka e don
e di qe pe ta kona po spo fol kurgjo
nese sdin po hajt veq 1 her provo
se t´qohet vet me kcy kur osht muzika
sonta ska qa vyn karrika
se pi di qa po don nashta edhe ti per mu
hajde qohe kce se kurr ski me harru
as une sdi me kcy po pom kcehet trupi
ti nuk e ki qe sdin me kcy po e ki nga turpi
muzika nalt ska ma mir
vjen sonte me kcy me deshir
deshiron kerkon qeter spranon
kur e jep maksimumin ton kit nat kurr se harron
se...

(UniX)-ref:2x
Hajde qiko kce me mu jepe maksimumin ton
hajde-hajde driidhe trupin tqoj pesh teton se pa ty nuk bon
hajde-hajde mos rri ulu qohu bon qa duhet
hajde-hajde jepe maksimumin ton se ky disponim per nes nuk ruhet
hajde...

F.S:
Nuk e din qa po don e di qa po du
hajde kce me mu se neja ska maru
neja shpejt kalon sekondi s´pushon
ti rri sat dush po bohesh pishmon
qohu disponohu mos rri si bander
se punen e sodit mos e len per neser
se 123 bon qa duhet e 123 kce qysh duhet
jepi maksimumin ton e luj qysh luhet
dridhe qoj pesh te ton dridhe se pa ty nuk bon
se tashti e pash se ti po e don
atmosfera shum sdojm ma teper
jepe maksimumni ton jo me fjal po me veper
qashtu qysh duhet qashtu qysh e din
tashti e kuptove qe ski nevoj qet rrin
se edhe ty pe shoh qe pe te kona me nejt me mu
se kur osht muzika nalt kurr skena mi harru...

(UniX)-ref:2x
Hajde qiko kce me mu jepe maksimumin ton
hajde-hajde driidhe trupin tqoj pesh teton se pa ty nuk bon
hajde-hajde mos rri ulu qohu bon qa duhet
hajde-hajde jepe maksimumin ton se ky disponim per nes nuk ruhet
hajde...

UniX:
Se pi din qa me bo mu qu e mu dalldis
se ather kur nxehetatmosfera edhe pushka ja kris
vetem ora minuti sekondi sonte em nervozon
jo veq mu po edhe teton
se lodha tu kcy pe ulna pe pushoj
po ty por shoh sdi kit karrik qa pi kerkoj
se neja maron ti shkon
a thu sonte me mu najher ti a e harron

F.S:
Njerz shum si qdo her
atmosfera shum nalt edhe kit her
po mengjesi tashti po afron
kerkush kit sen nuk po e don
oj qiko rri mu edhe pak ma shum
hajde se nona osht en gjum
rri edhe pak kurgjo qeter spreferoj
rri ma shum se pa ty kit nat sun e kaloj...

(UniX)-ref:3x
Hajde qiko kce me mu jepe maksimumin ton
hajde-hajde driidhe trupin tqoj pesh teton se pa ty nuk bon
hajde-hajde mos rri ulu qohu bon qa duhet
hajde-hajde jepe maksimumin ton se ky disponim per nes nuk ruhet
hajde...


Ky tekst u dërgua nga Fisar
Më Shumë Këngë Nga Unix:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet