Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Unix - Na Jena

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Jena".
3. Video është e këngës "Na Jena", por nuk këndohet nga Unix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Unix - Na Jena  (Feat. Ak-47-shat & Perfekt)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/09/2012

2012-09-23T19:10:43+00:00Ak-47-shat:
Start:
You you youuu po vina edhe me ni hit na 47-shat knej
bash me unixin pi kallim krejt venin eiii
na jena qata nishat(nishat) na jena qata bishat(bishat)
bashk me perfektin jena ma tmir se zbukurimet te pishat
se na jena qata qe ju e kini menu
na jena qata qe e kallim venin pa drru
se sjom vet po jom me ata qe thirren namber on
e kush naj sen masnej i knaqet ajo non...haha

Up-men:
Up-men knej prap po vjen
ska nevoj mi shu nxemjet se e kallim na kit ven(ven)
na kush jena na na qa bojna na
na jena qata nishat a.a.a.a.
na keni prit per me ardh e me ju qudit
harroni tjert se edhe nterr na bojm drit
harroni gjetkon hajdeni knena
se na jena qata reperat-legjenda...haha

UniX:ref-2x
Na jena na jena qata qysh qert pe kerkojn
na jena na jena qata qe venin pesh e qojm
neve dost na gjen gjethka e gjethka neve na ki
nashta svet per ne po per ne ki me nii...

Perfekt:
You you leni tash krejt se erdha une
nqofse ki dasht me knu ma mir hiqju ksaj pune
jo qe perdorim dhune po po bohesh hor
se neve na ki gati 24 ore
jow jow perfekt aha aha ak-47-shat eehh
yeha yeah unix mother fucker remix
nuk kena efekta na jena perfekta
na jena qata qe na gjen ne televizion e gazeta
se perfekt dost mu em ki kenj qe naten ta thej
gjema ti njo qe kur knova une nuk kcej
si ne nuk ki as ska me pas
nqofse na xhelozon ather munesh veq me plas
se na kena klas klas perfekt
na jena nishat qe knojim pa efekt
na jena kur krejt jon tu bo wow (wow)
na jena qata qe ti si na ki qef mu bo..haha...yeah

UniX:ref-2x
Na jena na jena qata qysh qert pe kerkojn
na jena na jena qata qe venin pesh e qojm
neve dost na gjen gjethka e gjethka neve na ki
nashta svet per ne po per ne ki me nii...

UniX:
You you kqyrni tash kush osht en ren(ren)...
unix po vjen e krejtve po ju len pa men(men)...
neve kat dush na ki ki me ne dost nuk ki ki
na jena qata qe ti per do perfekta ki ni ni
se unix dost qe me neve dridhet bina
e kur knove ti mu dok thuse foli Besim Dina(hahaa)
pa ne smuni si trenin pa shina
kallxoju tjerve dost se pi Gjakoves na po vina
unix dost jom reper e skom nevoj mu ly e mu ngjy
veshna gjon e me ni kapuq en kry
se qyky qyky unixi po zotron kit ven ven
neper n´cillin club sjom permen en
kallxom ti qe edhe qaty ta kalli krejt
mos na shaj mrapa shpines se veq afer neve je tu nejt...hah
se na jena perfekta qe knojim pa efekta
kena gjak reperi neper vena
se po shihet dost se me neve dridhet skena...haha

UniX:ref-2x
Na jena na jena qata qysh qert pe kerkojn
na jena na jena qata qe venin pesh e qojm
neve dost na gjen gjethka e gjethka neve na ki
nashta svet per ne po per ne ki me nii...

Ak-47-shat:
youu youu jena jena jena naa
you youu si ne dost kerka nuk ka

Perfekt:
Lyp lyp gjethka po me neve dost nuk ki ki
senet qe ti i thu po na vijn si komedi di

UniX:
Aha aha lenii krejt krejt nqofse me ne doni naj sen sen...
jena 4 vet po veq me ni mikrofon e kallim krejt kit ven ven...

UniX:ref-4x
Na jena na jena qata qysh qert pe kerkojn
na jena na jena qata qe venin pesh e qojm
neve dost na gjen gjethka e gjethka neve na ki
nashta svet per ne po per ne ki me nii...


Ky tekst u dërgua nga Gentoss
Më Shumë Këngë Nga Unix:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet