Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Unix - Le Famen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Famen".
3. Video është e këngës "Le Famen", por nuk këndohet nga Unix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Unix - Le Famen  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/12/2012

2012-12-25T09:16:16+00:00uuunniiiixxxx..
aha ... eii preke se ja nisa

UniX:
Mkan met do sene mit thon mos ti lo per ma von
se po dalin terliqfar repera qe sdij me nejt en dy kom
se me knu naj sen qe vlen pi kan ron hala tqumshtit i kan dhomt
po menojn qe me bo rep tashti jon p9
se kom fjelen npergjithsi po per qata qe qka o repi se din
sdin me shkel ne bin fryhen me dal nkoncert en klin
bojish shum sene qe sdin kishe kan qef me ata qe trrin
folin fjel palidhje e menojin qe veq ata qati sene i din
dijin me bo rima jon trima i ndryshojn fjelt si klima
cili o ma i forti pi juve qata bima
dost le repin nese per fam e bon
nqofse e bon per pare athere fama vet pi teje shkon
mos u muno me nxerr lek kur sdin me bo rep
hin tallava nashta najka qajo tqet
masneii e shikon repi qka don me thon e e kupton
se mes mu bo i menqem ma von se kur e mson e pson
knon se shoki i vet o ka knon e ky pa knu sbon
ishalla repi qishtu svazhdon se ja nis edhe meda rep tbon
e qathere ta flliq masneii thojn repi osht bitch
sdo me thon qe me bo rep tashti bohesh richh


aha aha aha aha
you you lema edhe njo lema
eiii 1.2.3 preke edhe ni her

UniX:
Unixi sfoli per veti po qitash sdi sha em gjeti
hajde kur dush freestyle ndash edhe vet i 10-ti
me mu me knu ma shum osht lezeti
deri sa ti fol per veti per mu fol interneti
kerkush si kallxoj vet talenin e gjeti
per mu ka ma shum shenime se sa per shtetin
e fjlet per mu ku ti nin ska lidhje se nga vijn
se kush e bon repin mat mirin teton e dijn
se qaty ku jom une njerzit mat mirt rrijn
se boj per pare edhe pse paret em vijn
nuk knoj anlglisht e as nuk po du me knu
e para qe sdi e dyta qe shqip jom msu qishtu du me perfundu
jo sko me ndru qita vetit ja kom premtu
edhe pse unix i bjen anglisht...po qashtu ma mir po duke mi shkru
e kom leht une veq vi hi rep bi prej meje veq hite ki
per mu shpesh ki ni jom i menqem en tekste e per shkoll san sdi
jom i qart e i kjart si une nuk gjen
une jom vet art i zjarrt e per mu krejt i len
mu em ngon em don em adhuron po se pranon
se me ardh en vend tonin ti em pret i pari en stacion
eee tashhh kthe edhe ni her replay kqyre unixi qysh e bon...hahaa

aha aha yeaaahhhh uuunnniiixxx...
..........


Ky tekst u dërgua nga Dardi
Më Shumë Këngë Nga Unix:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet