Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Unruly AP

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Unruly AP është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Korrik 2019, GBMC & Unruly AP publikojnë videoklipin "Na Jena N1Sha". Më datë 2 Shtator 2019, Nikol & Unruly Ap publikojnë videoklipin "Nxeh". Muzika e këngës u punua nga Edlir Begolli, ndërsa teksti u shkrua nga Nikol, Edlir Begolli & Unruly AP. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blackjack

Skizz

B-Master

Diks

Geri Tersi

2A.C

Lil Erdi

Izo

Messy OTR

Betim

Tags: Unruly Ap


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet