Më mbaj mend (për 1 muaj)

Uptown Affiliates

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Uptown Affiliates është një grup artistësh i njohur. Më datë 10 Mars 2010, Uptown Affiliates publikojnë videoklipin "Who You Know Bang"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Orient Express

Madd Dogs

Xhevahiret

Night Rappers

Grupi Mjellma

Kadenca Dhe Naseri

Potpuri Me Bilbilat

Kthjellu

Erozioni

Supernova

Tags: Uptown Affiliates


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet