Më mbaj mend (për 1 muaj)

Uragani - Fjala E Fundit (Feat. Ceni)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kalun Do Vjet e Un u Dashurova n'Ty
Kohen Ma t'Mir Zemer e Kalova Veq Me Ty
e Tash Qe Sa Zemer Une s'Jom Ka t'Shoh Me Sy
e Tash Pe La Se Gabimin Kurr s'Ta Fali Ty.
UraGanni :

Kalun Do Vjet e Un Hala Po Jetoj Vet
m'The Kem Dashni t'Vertet Po Ti Um Paske Rrejt
Besom Une t'Kom Desht Per Qata Se Kom Leht
Ani Be Kthema Shpinen Se Une Se Kom dert.
Ti e Din Qe Vazhdoj, Vazhdoj e Mbijetoj
Veq Ni Sen Po t'Kallzoj Tradhtin Kurr s'ta Harroj
s't'Harroj e Kurr s'Ta Fali
e Tash Foton Pe Kalli
Nese Naiher t'Merr Malli
Jo s'Jom Une Ai Djali
Qitu Po Shkruj n;Fletore
Dikur Bashk Dor Per Dore
Tash Shkove m'harrove
e Zemren Ti Ma More
Ti e Din Jom Rrit Me Hjeka
Si Me Kon i Mshelun n'Hekra
Dashni Veq Te Ti Gjeta
e Ti Si Ajo Tjetra...

Ky tekst u dërgua nga DeshiraPublikimi: 28/02/2012


Më Shumë Këngë Nga Uragani:


Komente 0


Uragani - Fjala E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjala E Fundit".
3. Video është e këngës "Fjala E Fundit", por nuk këndohet nga Uragani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.