Live Video

Uran Dervishi - Xullufet E Ajshes


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/01/2016

2016-01-02T05:29:07

Këngë e albumit:

"Vashëzo"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Xullufet E Ajshes" kënduar nga Uran Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Uran Dervishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Uran Dervishi: