Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Uran Dervishi - Marton Nana Djalin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/08/2017

2017-08-26T17:33:04


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Marton Nana Djalin" kënduar nga Uran Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Uran Dervishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Labi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

kalle moj kalle malin,marton nana djalin.
kalle moj kalle malin,marton nana djalin.

mali nuk po kallet,vallja jo s'po n'dalet.
mali nuk po kallet,vallja jo s'po n'dalet.

kalle kalle fushen,e marrim zonjushen.
kalle kalle fushen,e marrim zonjushen.

fusha nuk po kallet,vallja jo s'po n'dalet.
fusha nuk po kallet,vallja jo s'po n'dalet.Më Shumë Këngë Nga Uran Dervishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet