Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Uran Dervishi - Lala Te Ka Rrush Te Zi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/01/2017

2017-01-06T14:07:22+00:00

Këngë e albumit:

"Vashëzo"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lala Te Ka Rrush Te Zi" kënduar nga Uran Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Uran Dervishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Këngë Dasmash. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I

lujma lujma doren o
lujma lujma doren o
e majra e lales sa e bukur je
e mjra e lales sa e bukur je

refreni2x

lala te ka rrush te zi
je e embel si qershi
ty gjithkush ta ka lakmi
oj e bukur o

II

hidhe hidhe vallen o
hidhe hidhe valle o
e majra e lales sa e bukur je
e mjra e lales sa e bukur je

refreni2x

lala te ka rrush te zi
je e embel si qershi
ty gjithkush ta ka lakmi
oj e bukur oMë Shumë Këngë Nga Uran Dervishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet