Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Uran Dervishi - Ti Je Shpirti Im  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2017

2017-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Vashëzo"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Je Shpirti Im" kënduar nga Uran Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Elvis Pupa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ti je shpirti im
ti je endrra e jetes time
ti je dielli edhe qielli
drita e syve te mi

Ti je shpirti im
ti je endrra e jetes time
ti je dielli edhe qielli
drita e syve te mi

ne dashuri
jo vetem dy fjale
une ty te du
ti mua me do
se bashku te jetojme
askujt mos t'i tregojme
lejlejlejlej

takimin e pare
kur dola me ty
isha shume i lumtur
bera dashuri

si lule ne zemren time
vajze ti ke lulezu
erdhi koha qe te them
ty du me t martu ( X 2)

ne dashuri
jo vetem dy fjale
une ty te du
ti mua me do
se bashku te jetojme
askujt mos t'i tregojme
lejlejlejlej

takimin e pare
kur dola me ty
isha shume i lumtur
bera dashuri ( X 2)Më Shumë Këngë Nga Uran Dervishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet