A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Uresa Syla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Uresa Syla është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 27 Tetor 2018, Uresa Syla publikon videoklipin "Kukulla Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nea Hamza

Anamaria Isufaj

Fortesa Berisha

Gresa Hoxha

Shejla Sylejmani

Albina Sinani

Erika Ahmeti

Xhesuida

Lyra Basha

Blorentina Morina


Tags: Uresa Syla

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019