Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Urim Bajramaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Urim Bajramaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 9 Prill 2016, Urim Bajramaj publikon videoklipin "U Sherova". Më datë 20 Janar 2017, Urim Bajramaj & Lumnie Ramadani publikojnë videoklipin "Neja Sonte". Muzika e këngës u punua nga Don Arbas, teksti u shkrua nga Avni Qahili, ndërsa për orkestrimin u kujdes Don Arbas. Në vitin 2017, Urim Bajramaj publikon albumin "Live 2017". Në vitin 2018, Urim Bajramaj publikon albumin "Jam Beqar". Më datë 1 Mars 2019, Urim Bajramaj publikon...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareJam Beqar (2018)

Live 2017 (2017)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Isa Neziri

Remzi Leka

Qenan Selani (Qena)

Premtim Mehmeti

Avdi Mjeku

Naim Gavrani

Anton Keraj

Fidaim Aliu

Ibrahim Kasami

Sabi

Tags: Urim Bajramaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet