Më mbaj mend (për 1 muaj)

Urim Koshi - Vajta Kalova Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


vajta kalova tërka labrinen
askun nuk gjeta si mëm arbrinë
vajta kalova terka labrinën
askun nuk gjeta si mëm arbrinë.
dy manushaqe në dorën time
ja zgjata njërës arbreshës time


Ky tekst u dërgua nga Arrita QerretiUrim Koshi
Publikimi: 28/04/2010


Urim Koshi - Vajta Kalova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajta Kalova".
3. Video është e këngës "Vajta Kalova", por nuk këndohet nga Urim Koshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Urim Koshi:


Komente 0