Më mbaj mend (për 1 muaj)

Urim Puliqi - Mashup Hite 2020 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1. Duli - Hajde Xhanem
2. Daim Lala - Pasha Ty Pasha Mu
3. Mentor Kurtishi - Oj Dashnija Jeme Aje Gjall
4. Kida Ft. Ermal Fejzullahu - Tela
5. Labinot Tahiri Feta 2ton - Krejt Ti Fala
6. Sali Imeri Ilir Tiransi - Tung Tung Zemer
7. Migena Rinxhi - Dashnija Dashnija
Urim Puliqi
Publikimi: 09/01/2020


Urim Puliqi - Mashup Hite 2020
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashup Hite 2020".
3. Video është e këngës "Mashup Hite 2020", por nuk këndohet nga Urim Puliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Urim Puliqi:


Komente 0