Më mbaj mend (për 1 muaj)

Us5 - Just Because Of Christmas Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Just because of christmas,
I can´t feel the sadness,
give it a one more try
and I´ll do the same.
Just because of christmas,
there´s no need for cryin´,
so I´m beggin´you,
wantin´you,
shared in love.Nuk kemi video për këtë këngë.


Us5
Publikimi: 01/01/2007


Us5 - Just Because Of Christmas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Just Because Of Christmas".
3. Video është e këngës "Just Because Of Christmas", por nuk këndohet nga Us5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Us5:


Komente 0