Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Us5 - Why

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Why".
3. Video është e këngës "Why", por nuk këndohet nga Us5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Us5 - Why  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00V1: She was chillin’ with her best friend at the far end, I was working late
Suddenly I had a feeling, I was dreaming when I saw her pretty smile
And that girl’s got everythings turnin’
My world will be never the same and I got to make her mine,
All I need is just some time

Pre-Chorus: Cause’ the feeling’s right look into her eyes she is more than I’ll ever find
Tell me how to make this story turn to life, to life

Chorus: Why did I ever pass her by, did she even walk into my life
Make me lose my mind my baby, why do we have to say goodbye
Everytime she leaves it makes me cry, why can’t she be mine. My baby

V2: Every night I think about her and where we were when I saw her face
What I’d give to have her here now gotta somehow show her that I really care yeah
My friends been buggin’ me lately they say I’m a bit of dreamer
But I don’t mind at all, cause’ the writing’s on the wall

C-Part: Baby I don’t understand why got me feelin’ this way
Never felt something so real in my life
Baby now I’m prayin’ for you to hear my call
Girl I can’t deny what I feel inside stay forever


Më Shumë Këngë Nga Us5:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet