A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Usher

I Can't Win ➡ S'mundem Te Fitoj

 Anglisht ➡  Shqip
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Princess01


I Can't Win

Do I remind you of the pain
That he put you through, girl?
Is that the reason I'm to blame?
Before I do it,
is it because he treated you badly?
I always stand accused?

Protecting yourself from somebody else?
I'm not who's hurting you!

Girl and it's killing me girl knowing you compare me to him!
Always guilty before the sin
I can't win, I can't win NO!
I'll do anything to prove I love you
Baby girl but I refuse to pay for something I didn't do?
I love you girl!
But I refuse to stay paying for his mistakes.

Yeah Oh Yeah Yeah

He left a scar across your heart
I understand girl
Don't let his wrongs,
Tear us apart,No
Girl I'm your man!
Just because he did
you swear I'm cheating ?
You think I just don't care?

What must I do die For another misery?
Girl you know that ain't fair No No

And it's killing me girl knowing you compare me to him!
Always guilty before the sin
I can't win,No I can't win!
I'll do anything to prove I love you
Baby girl but I refuse to pay for something I didn't do?
I love you girl!
But I refuse to stay...
Paying for his mistakes.

I know he did you wrong
But tell me what does that have to do with me?
Trying to show you something real!
Figure out what is going on
Before you look up and I'll be gone

Yey....Ohh Ohh Mmmm Mmmm Mmmm Mmmmm
Mmmm No No Heyeyyy Heyiyeh OH

I'll do anything to proove I love you
Baby girl but I refuse
To pay for something I didn't do
Girl,I love you and I love you I love you
I'll do anything to prove I love you Baby girl But I refuse to pay for something I didn't do No
I love you Girl
But I refuse to stay paying for his mistakes


S'mundem Te Fitoj

A po ta perkujtoj dhimbjen
Qe ai te dhuroj ty
A esht ajo arsyja qe ti po me fajson mua
Para se te bej gabim
A esht sepse aj te malltretoj ty keq
qe me akuzon mua

E mbron vetvetin prej dikujt tjeter
Un sjam ai qe po te lendon ty

Dhe mua po me vret qe ti mendon qe jam si ai
Gjithmon fajtor para gabimit
Un smundem te fitoj Un smundem te fitoj
Dot bej gjithqka ta vertetoj ty qe Te Dua
por baby girl un refuzoj te paguaj per diqka qe skam ber
Te Dua zemer
Por refuzoj te rri e te paguaj per gabimet e atij

Ai e ka len nje plag ne zemren tende
Un po e kuptoj
Mos e lejo gabimet e tina te na shkatrrojn neve
Zemer un jam i joti
Vetem pse ai ka be ti mendon dhe un po te tradhtoj
Ti mendon qe un sbrengosem per ty

Qka mundem te bej te vdes per diken tjeter
Zemer ti e din qe kjo sesht ferr Joo Joo

Dhe mua po me vret qe ti mendon qe jam si ai
Gjithmon fajtor para gabimit
Un smundem te fitoj Un smundem te fitoj
Dot bej gjithqka ta vertetoj ty qe Te Dua
por baby girl un refuzoj te paguaj per diqka qe skam ber
Te Dua zemer
Por refuzoj te rri e te paguaj per gabimet e atij

E di qe ai te ka ber keq
Por me trego qka ka ajo te ben me mua
Mundova te tregoj diqka reale
Gjeje se qka po ndodh para se ti hapesh syt e me shef se sjam aty

Dot bej gjithqka ta vertetoj qe te dua
Por zemer un refuzoj
Te paguaj per diqka qe skam b er
Te dua dhe te dua e te dua
Dot bej gjithqka te vertetoj qe te dua
Por refuzoj te paguaj por diqka qe skam ber
Te dua zemer
Por refuzoj te paguaj per gabimet e atij.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019